Menu Zamknij

Ochrona foteli stomatologicznych


Nakładki ochronne:

Tapicerka zarówno nowa jak i świeżo po renowacji cieszy nie tylko lekarza ale również pacjentów. Niestety czasem czego nie życzymy nikomu do pierwszego spotkania z pacjentem mającym na spodniach ćwieki lub klucze w kieszeni, a z biegiem użytkowania poddaje się również działaniom barwników z odzieży. By tego uniknąć proponujemy nakładki ochronne w dwóch wersjach:

  •  na oparcie i część siedziska
  •  na najbardziej narażoną część siedziska

Do pełnej ochrony proponujemy również folie ochronne pod nogi pacjentów.

Nakładki Memory - nowość na rynku polskim !

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów prezentujemy opracowane indywidualnie na Państwa potrzeby nakładki na fotele stomatologiczne wykonane z pianek termoplastycznych – tzw. „pamiętających kształt”. Dzięki ich zastosowaniu fotel zmieni się błyskawicznie w zdecydowanie bardziej miękki i komfortowy dla Pacjentów, co sprawi iż nawet najdłuższe zabiegi nie będą dla pacjentów tak uciążliwe. Ponadto nakładki są łatwo demontowalne co pozwala w razie potrzeby na ich szybkie zakładanie i zdejmowanie między pacjentami.


Nakładkę taką możemy wykonać dla Państwa na każdy fotel stomatologiczny.

Foliowanie

Tapicerkę można zabezpieczyć również poprzez nałożenie na na całą powierzchnię elementu  folii ochronnej. Do foliowania można wybrać jedynie siedzisko lub zagłówek lub nałożyć ją na wszystkie elementy fotela.

Folie ochronne

Kolejną możliwością ochrony dla siedzisk foteli stomatologicznych jest montaż wymiennych  folii ochronnych pod buty pacjenta. Zabezpieczają one najbardziej narażoną na zniszczenie i zabrudzenie część siedziska. Można je samodzielnie zdjąć do czyszczenia lub wymienić na nową.